Już wkrótce nowy e-book

Pomysły na zdrowe roślinne obiady i lunche

Kolejny e-book? Przecież jest mnóstwo przepisów w internecie...

Tak, w internecie jest dużo przepisów. Jednak nasz e-book wyróżniają trzy rzeczy:

1. Wszystkie przepisy są przygotowane pod okiem dietetyka we współpracy z weteranką w diecie wege (Kasia nie je mięsa od niemal 30 lat).

2. W e-booku znajdziesz wyłącznie zdrowe propozycje wraz z podaną wartością odżywczą potraw. Nie jest to tylko makro, ale są również podane mikro składniki (żelazo, wapń, cynk). Ponadto ebook zawiera opis możliwych wariacji potrawy, wymiany składników i dopasowania kaloryczności pod własne potrzeby.

3. W naszym e-booku wykorzystujemy łatwo dostępne składniki. Nie musisz martwić się o konieczność zamawiania produktów w internecie. Nawet jeżeli jakiś składnik okaże się dla Ciebie trudno dostępny, podpowiemy na jaki, łatwo dostępny składnik, możesz go wymienić.

W ebooku znajdziesz nowe przepisy na zdrowe roślinne posiłki obiadowe.

Nie zabraknie dań jednogarnkowych, tart, makaronów, zup, sałatek i Buddha bowls.

Podzielimy się też naszymi ulubionymi przepisami na tofu.

Zapisz się już teraz na listę zainteresowanych nowym ebookiem i odbierz jeden z przepisów - chłodnik ogórkowy, który znajdzie się w e-booku.

Zapisz się na listę zainteresowanych

 Zapisując się na listę zainteresowanych, wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsletteru, i ofert specjalnych. W każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Kilka zdjęć przepisów, które znajdą się w ebooku.

Iwona Kibil

O autorce

Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami na diecie bezmięsnej. Autorka artykułów, warsztatów i wykładów związanych z różnymi aspektami zdrowotnymi diety roślinnej. Autorka książek „Wege. Dieta roślinna w praktyce” i “Wege rodzina. Dieta roślinna w praktyce” wydawnictwa PZWL. 

Katarzyna Śniadkowska

O autorce

Fotograf kulinarny

Właściciel Foodphoto by Kate. Od 29 lat na diecie bezmięsnej, od 6 na diecie roślinnej. Współautorka bloga poświęconego kuchni roślinnej 2vegelovers.com.  Współorganizatorka wydarzeń sportowych oraz warsztatów kulinarnych poświęconych promocji zdrowej diety roślinnej i zdrowego stylu życia. 

Zapisz się na listę zainteresowanych

 Zapisując się na listę zainteresowanych, wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsletteru, i ofert specjalnych. W każdej chwili możesz wypisać się z listy.

.